top of page
Working with Laptops

Junior beszerző

Munkaköri feladatok:

  • Import és belföldi beszerzések teljes körű lebonyolítása

  • Fuvarszervezés (export, import), fuvarkövetés, érkeztetés, EKAER

  • Napi szintű kapcsolattartás beszállító partnereinkkel angol nyelven

  • Intrastat adatrögzítés

  • Készletgazdálkodás és készletfigyelés, cikktörzskezelés, áruk bevételezése, adatállomány karbantartás, listázás

  • Vállalatirányítási rendszerben való folyamatos adminisztratív és operatív feladatok

  • Társosztályok támogatása

  • Reklamációk rögzítése, kezelése, nyomon követése

  • Értékesítő és ügyfélszolgálatos kollégák folyamatos támogatása

  • Beszerző munkájának támogatása, kapcsolattartás külső partnerekkel

  • Iktatás, lefűzés, papír alapú adatbázis karbantartása

  • Rendszeres beszámolók a beszerzési vezető felé

Egyéb feladatok:

  • Problémás igények elemzése, problémák feltárása, megoldása és eszkalációja

  • Ajánlatok rögzítése, új termék beszerzésének előkészítése

  • Termékminták rendszerezése

Az ideális jelölt (az álláshoz tartozó elvárások):

  • Korábbi beszerzési (és/vagy hasonló munkakörben szerzett) tapasztalat

  • Kiemelkedően kommunikál szóban (személyesen és telefonon) és írásban

  • Önálló, eredményorientált munkavégzés jellemzi, amelyben megújulásra való igénye és gyors adaptációs képessége segít

  • Napi feladatait rugalmasan, jó helyzetfelismeréssel látja el, amelyben fejlett problémamegoldó képességére is támaszkodik

  • Csapatszellemű, barátságos nyitott személyiség

Előnyt jelent:

  • Szakirányú logisztikai végzettség

  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvismeret

  • Felhasználói szintű tudás Microsoft termékcsalád (leginkább Excel)

  • 1-3 év azonos vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

Várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:

info@baudekor.hu

bottom of page