top of page
Névtelen terv (4)_edited.jpg

Telephelyi értékesítő

Munkaköri feladatok:

  • A telephelyen forgalmazott burkolatok, kiegészítők és egyéb belsőépítészeti árucikkek helybeni értékesítése, a lakossági vevők/ és viszonteladók bemutatótermi kiszolgálása

  • Értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel

  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése

  • A megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk, egyeztetések eseti lebonyolítása

  • A beérkező telefonos/ online információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők és viszonteladók felé

  • Reklamációkezelés a saját ügyfelek és/vagy a saját termékkör tekintetében

  • Beérkező megrendelések feldolgozása szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása

  • Meglévő vásárlói, viszonteladói kör ápolása, fejlesztése, részvétel az új értékesítési lehetőségek felkutatásban és a  kapcsolódó adminisztrációs feladatokban

  • Szakmai kiállításokon és  vásárokon a vállalat képviselte és értékesítés (évente 3-5 alkalommal)

  • Piackutatás, versenytárs figyelés, aktív részvétel a vállalat érékesítési stratégiájának megvalósulásában

  • Rendszeres beszámolók a vezető felé

Az ideális jelölt (az álláshoz tartozó elvárások):

  • Erős kereskedelmi és ügyfélközpontú szemlélettel rendelkezik

  • Korábbi értékesítői, ügyfélszolgálati (és/vagy hasonló munkakörben szerzett) tapasztalat

  • Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (e-mail, Word, Excel, számlázás és ügyvitel)

  • Kiemelkedő kommunikáció szóban (személyesen és telefonon) és írásban

  • Ügyfélközpontú, udvarias és csapatszellemű, barátságos nyitott személyiség

  • Önálló, eredményorientált munkavégzés jellemezi, amelyben megújulásra való igénye és gyors adaptációs képessége segít

  • Napi feladatait rugalmasan, jó helyzetfelismeréssel látja el, amelyben fejlett problémamegoldó képességére is támaszkodik

Előnyt jelent:

  • Építőipari, belső építészeti érdeklődés, szakmai tapasztalat vagy végzettség

  • Kereskedelmi, marketing végzettség

  • Front office, ügyfélszolgálati tapasztalat

  • Angol nyelvismeret

  • Kiterjedt kapcsolatrendszer, ügyfélkapcsolati rendszerismeret

  • Jogosítvány és vezető rutin

Várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:

info@baudekor.hu

bottom of page