top of page
baudekor_raktar_nagytarcsa.jpg

Raktáros munkatárs

Egy dinamikusan fejlődő, de emberközpontú nagykereskedelmi cégnél nemcsak egy állást kínálunk, hanem egy otthont is!

Keresünk egy olyan raktáros szakembert, aki szeretné élete legjobb műszakjait velünk tölteni.

Főbb feladatok, csodás Küldetések:

  • Kézi és gépi anyagmozgatás, mert az izmok nem csak a teremben nőnek!

  • Beérkező áruk átvétele és ellenőrzése, mert te leszel a kapuőrünk!

  • Megrendelt termékek komissiózása és csomagolása, mert te csomagolod az örömöt is!

  • Raktári rend fenntartása, mert rend a lelke mindennek!

  • Leltározásban való részvétel, mert te ismered a raktár szívét!

Az álláshoz tartozó igazán fontos elvárások:

  • Rend és tisztaság iránti szeretet, mert a harmónia nálunk nem csak elvont fogalom!

  • Hatékony, pontos, precíz munkavégzés, mert nálunk minden mozdulat számít!

  • Megbízhatóság, mert te leszel a szikla, amire építünk!

Egy kis plusz, ha van:

  • Raktározás területén szerzett tapasztalat, mert már nem kell neked bemutatni a palettákat!

  • Targonca vezetői engedély, mert te röpülsz a raktárban, nem sétálsz!

Ami azért jó, hogy nálunk dolgozol:

  • Egy műszakos munkarend, mert ismerjük a work-life balance fontosságát!

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, mert nálunk nem csak a termékek, de az emberek is megmaradnak!

  • Versenyképes fizetés, mert a szeretet mellett a számláid is fontosak!

Mit kínálunk?

  • versenyképes alapbér és az egyéni teljesítmény alapján extra jutalék, dolgozói vásárlói kedvezmény, határozatlan idejű munkaszerződés

  • családbarát munkahelyi környezetet és légkört és munkarendet; törzsidő: hétfőtől csütörtökig: 8:00-16:00, péntek: 8:00-15:00

  • korlátlan kávé-tea, hetente gyümölcsnap, ingyenes parkolás

  • évente több alkalommal, csapatépítő és közös élményprogramok (sportnap, családi nap, kirándulás)

  • rendszeres belső képzések és tréningek

Munkavégzés klassz helyszíne: 2142 Nagytarcsa, Felső ipari krt. 5.

Már alig várjuk, hogy része legyél az álmunknak!

Várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:

info@baudekor.hu

bottom of page