top of page
Névtelen terv (5)_edited.jpg

Kereskedelmi back office munkatárs

Munkaköri feladatok:

  • a kereskedelmi tevékenység

    • adminisztratív támogatása és magas szintű rendszerezettségének biztosítása

    • nyomtatott és elektronikus dokumentumok rendszerezésének felügyelete és gondozása

    • általános bizonylatolási rend és adatminőség biztosítása

    • pénztárak napi ellenőrzése a műszak elején és végén, ill. váltáskor

  • időszakosan, az üzletmenthez igazítva általános kereskedelmi ügyintézői tevékenység: beérkező megrendelések feldolgozása és kezelése, személyes-, telefonos és e-mailes kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel

Kiemelt ügyfelekhez kapcsolódó kereskedelmi és adminisztrációs feladatok:

  • a kiemelt ügyfelek napi rendeléseinek kezelése, nyilvántartása és bonyolítása: rendelések, módosítások, elszámolások, egyedi igények, reklamációk, akciók

  • napi kapcsolattartás a kiemelt partner megfelelő társosztályaival (áruházak, beszerzés, KAM, minőségbiztosítás stb.)

  • napi kapcsolat és együttműködés az érintett társosztályokkal (raktár/logisztika/beszerzés)

Az ideális jelölt (az álláshoz tartozó elvárások):

  • Erős kereskedelmi és ügyfélközpontú szemlélet

  • Korábbi értékesítői, ügyfélszolgálati (és/vagy hasonló munkakörben szerzett) tapasztalat

  • Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (Outlook, Word, Excel, számlázás és ügyvitel)

  • Kiemelkedő kommunikáció szóban (személyesen és telefonon) és írásban

  • Csapatjátékos, barátságos nyitott személyiség

  • Önálló, eredményorientált munkavégzés jellemzi

  • Napi feladatait rugalmasan, jó helyzetfelismeréssel látja el, amelyben fejlett problémamegoldó képességére is támaszkodik

Előnyt jelent:

  • Építőipari, belsőépítészeti érdeklődés, szakmai tapasztalat vagy végzettség

  • min. 5 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat

  • Front office, ügyfélszolgálati tapasztalat

  • Ügyfélkapcsolati rendszerismeret

Várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:

info@baudekor.hu

bottom of page